سرخط خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس

معرفی سامانه نماد دانشگاه علوم پزشکی مجازی

c1fcd011-0fff-4914-a854-0ad2c80cd28c

دانشگاه های علوم پزشکی کشور در طی سال های گذشته اقدامات ارزنده ای در طراحی و ارائه انواع روش های یادگیری الکترونیکی انجام داده اند. با این وجود سرعت رشد و توسعه آموزش های مجازی در جهان بسیار زیاد بوده و دستیابی به آخرین دستآوردهای جهانی و ارتقای کیفی و کمی آن بر اساس استانداردهای جهانی و هم گام با دانشگاه های معتبر خارج از کشور و کسب مرجعیت علمی این شاخه از علم در منطقه، مستلزم ایجاد مجموعه ای پویا با فعالیت اختصاصی در زمینه آموزش مجازی می باشد.

 دانشگاه علوم پزشکی مجازی در همین راستا و به منظور تحقق سیاست های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و برای تربیت نیروی انسانی متخصص، تولید دانش و توسعه زیرساخت های آموزش مجازی تاسیس شده است.

یکی از برنامه های اصلی دانشگاه طراحی و راه اندازی سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی با تمام امکانات مورد نیاز برای ارائه خدمت به تمام دانشگاه های علوم پزشکی متقاضی است. از آنجا که راه اندازی این سامانه زمان بر است، نرم افزار مدیریت یادگیری الکترونیکی حاضر به طور موقت راه اندازی شده تا نیازهای موجود در این مدت را برآورده سازد. طراحی آموزشی این نرم افزار در دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران صورت گرفته و در قالب یک تفاهم نامه در اختیار دانشگاه علوم پزشکی مجازی قرار گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *